Informacje

24.03.2019 - 31.03.2019

Niedziela

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

24.03.2019r.

 

07.00 -

Za zm. mamę Halinę Góralską w 1 rocz. śmierci i zm. brata Lucjana

Góralskiego.

09.30 -

Suma – Za zm. męża, ojca i dziadka Jerzego Baron w 4 rocz.

śmierci oraz zm. z rodziny Baron, Gajos i Kompalla.

11.00 -

Za zm. ojca Jana i zm. mamę Joannę Duran.

17.15 -

Gorzkie Żale.

18.00 -

Za zm. tatę Władysława w 19 rocz. śmierci, zm. brata Sylwestra w 14 rocz. śmierci, zm. mamę Henrykę w 6 rocz. śmierci, zm. wujków Józefa i Stefana Witkowskich i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Poniedziałek

 

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

25.03.2019r.

07.00 -

Za zm. Tadeusza Kochutka. ( XXIX )  

17.30 -

Różaniec w intencji Ojczyzny ( Róża MB Różańcowej).

18.00 -

 I intencja - Za zm. rodziców Marię i Andrzeja Miciak,

zm. dziadków z obu stron, zm. siostry Józefę, Stanisławę,

Janinę i Marię oraz zm. 4 szwagrów.

 

II intencja - Za zm. brata Gerharda i Eryka, zm. siostry Stefanię i Edytę, zm. rodziców, zm. szwagierkę Urszulę i zm. bratową Marysie.

 

Wtorek

 

 

26.03.2019r.

07.00 -

Za zm. rodziców Stanisławę i Stanisława Jędrzejewskich,

zm. rodzeństwo, zm. teściów Elżbietę i Gerharda oraz wszystkich

zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

17.30 -

Różaniec w intencji Kościoła ( Róża MB Kościoła ).

 

18.00 -

I intencja - Za zm. żonę Alicję Dragon w dniu rocz. urodzin.

 

II intencja - Za zm. Tadeusza Kochutka. ( XXX )  

 

 Środa

 

 

27.03.2019r.

07.00 -

Za zm. Krystynę Nowak w 5 rocz. śmierci.

 

17.30 -

Różaniec w intencji parafii - ( Róża MB Lourdes)

 

18.00 -

I intencja - Za zm. męża, ojca i dziadka Antoniego Głowacz

w 13 rocz. śmierci, zm. rodziców Głowacz i Duda, zm. braci

i zm. siostry z rodziny Duda, zm. Genowefę Kałka.

 

II intencja - Za zm. męża i ojca Jana Neuber w 30 rocz. śmierci.

 

Czwartek

 

 

28.03.2019r.

07.00 -

Za zm. Bernarda Raiśwain.

 

17.00 -

Godzina Święta. ( Róża Męska i Róża MB Licheńska )

18.00 -

I intencja - Za zm. męża, ojca i dziadka Bogdana Leduchowskiego w dniu rocz. urodzin.

 

II intencja - Za zm. szwagra Wilibalda Kowalskiego w 10 rocz. śmierci.

 

Piątek

 

 

29.03.2019r.

07.00 -

Za zm. mamę w Niemczech Helenę Korzec.

15.45 -

Spowiedź św. dla dzieci.

16.15 -

Droga Krzyżowa dla dzieci.

17.00 -

Droga Krzyżowa.

 

18.00 -

Za zm. Marię Banaś - int.  od sąsiadów z ul. Reja.

 

Sobota

 

 

30.03.2019r.

07.00 -

Za zm. mamę Eugenię w 1 rocz. śmierci.

 

18.00 -

I intencja - Za zm. męża, ojca i dziadka Sylwestra Blacha

w rocz. śmierci, zm. syna Jacka oraz wszystkich zm. z rodziny.

 

II intencja - Za zm. Grażynę Tomaszewską w rocz. śmierci.

 

Niedziela

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

31.03.2019r.

 

07.00 -

Za zm. mamę Jolantę Kisielewicz w m-c po śmierci.

09.30 -

Suma – Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Renaty i Joanny  z okazji 45 urodzin - int. od mamy.

11.00 -

O zdrowie, opiekę i dalsze Boże błogosławieństwo dla męża

Stanisława Lądwik oraz dla całej rodziny Lądwik i Zuziak.

17.15 -

Gorzkie Żale.

18.00 -

Za zm. rodziców Eugenię i Joachima Maj w 1 rocz. śmierci.

 

1.

W niedziele 24 marca - III Niedziela Wielkiego Postu 

·         kolekta na potrzeby parafii

·         godz. 17.15 - Gorzkie Żale

·         zbiórka na potrzeby Caritas parafii do skarbony pod chórem

 

2.

W poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 17.30, odmawiać będziemy Różaniec Święty,

który prowadzić będą Róże Różańcowe.

 

3.

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. O godz. 16.00 w kościele WNMP, Ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na tą uroczystość rodziny naszej młodzieży. 

 

4.

W środę o godz. 16.30 spotkanie dla dzieci I Komunijnych w salce na plebani. 

 

5.

W czwartek o godz. 17.00 - Godzina Święta i modlitwa różańcowa. Serdecznie Zapraszamy. 

 

6.

W piątek

·         godz. 15.45 - spowiedź św. dla dzieci

·         godz. 16.15 - Droga Krzyżowa dla dzieci

·         godz. 17.00 - Droga Krzyżowa - wypominki można składać w zakrystii

·         godz. 19.00 - spotkanie Wspólnoty „ Barka ” 

 

7.

W niedziele 31 marca - IV Niedziela Wielkiego Postu

·         kolekta na  potrzeby parafii

·        godz. 17.15 - Gorzkie Żale 

 

8.

Zapraszamy na pielgrzymkę: Ołomuńca - 13 kwietnia. Zapisy w kancelarii. 

 

 

Zapraszamy do NZOZ „ Olimpionik” przy ul. Bytomskiej 28 w Zabrzu 2 kwietnia( wtorek )

W godzinach od 09:00 do 14:00 na bezpłatne badania słuchu.


Archiwum