Duszpasterstwo

 

Ks. Bolesław Waśkiewicz - proboszcz 

 

Ur. 24.07.1966, Zabrze, święcenia 15.06.1991 Opole

 

Przebieg posługi:

- Pyskowice, św. Mikołaja, 1991-1995

- Bytom- Sucha Góra, św. Michała Archanioła, 1995-2000

- Gliwice, św. Bartłomieja, 2000-2005

- Zabrze- Biskupice, św. Jana Chrzciciela od 2005

 

 Ks. Mateusz Kotowicz - wikariusz

 

Ur. 27.10.1987, Bytom, święcenia 26.05.2012 Gliwice

 

Przebieg posługi:

- Zabrze, św. Andrzeja 2012-2016

- Zabrze- Biskupice, św. Jana Chrzciciela od 2016

 

Ks. Henryk Bardosz - rezydent

 

Ur. 18.12.1965 Olesno, święcenia 15.06.1991 Opole

 

Przebieg posługi:

- Zabrze, św. Józefa 1991-1999

- Zabrze- Biskupice, św. Jana Chrzciciela 1999- 2016

- Zabrze- Biskupice, Dyrektor Domu Rekolekcyjnego od 1998