Aktualności

Festyn parafialny

W sobotę 25 czerwca serdecznie zapaszmy do ogrodu przy plebanii na festyn parafialny organizowany z okazji naszego odpustu Rozpoczęcie o godz 16:00
Program:
  16:00 Grzegorz Poloczek z Kabaretu Rak
  17:00 Książę Lipin - Andrzej Potempa
  18:30 Kabaret Kafliki
  19:00 Losowanie nagród
  20:00 Zabawa taneczna - Gra i śpiewa Marcin Kowarsz
 
Poza tym wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy

I Biskupicka Noc Świętojańska

Wszystkich którzy kochają i tych którzy kochają za mało, zapraszamy do ogrodu plebanijnego Parafii Św. Jana Chrzciciela ul Bytomska 37 na Pierwszą Biskupicką Noc Świętojańską w piątek 24 czerwca.
 
W programie:
 
19:00 Koncert zespołu "Małżeństwo z Rozsądku"
20:00 Koncert zespołu "Hoker Band"
21:00 Koncert Henryka Czicha z zespołu "Univers" 
 
Serdecznie zapraszamy

Nabożeństwa Czerwcowe

Miesiąc czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. codziennie na zakończenie wieczornej Mszy Świętej będziemy odmawiać litanię do NSPJ przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tych nabożeństwach.

Odwiedziny Chorych

w sobotę 4 czerwca marca odwiedziny chorych i starszych naszych Parafian którzy nie mogą odwiedzać naszej świątyni. Ofiarowanie naszych cierpień w raz z cierpieniami Chrystusa mają wielką moc dla całego Kościoła powszechnego. Na tą ciężką drogę Chrystus zostawia nam siebie jako pokarm dla naszej duszy. Zachęcamy do zaproszenia Kapłana z Najświętszym Sakramentem.

Zgłoszenia w Kancelarii Parafialnej lub telefonicznie 32 271 01 41

 

Jednocześnie przypominamy że istnieje możliwość przyjmowania Komunii Św. w każdą niedzielę i święta z rąk Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej, którzy przyniosą Najświętszy Sakrament po niedzielnej, świątecznej eucharystii. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców

W niedzielę 29 maja zapraszamy mężczyzn i młodzieńców na pielgrzymkę rowerową do Matki Boskiej Piekarskiej. Zbiórka na placu przed plebanią o 7:30 wracamy po Mszy Świętej, powrót do Biskupic ok 15:00.
 Informacje Ks. Adam Laszewski tel. 501 058 128

Nabożeństwa Majowe

„Chwalcie łąki umajone, góry, doliny zielone…” Rozpoczął się miesiąc maj, w którym szczególnie czcimy Matkę Bożą. Serdecznie zapraszamy codziennie na godz. 17.15 na nabożeństwa majowe.

Nabożeństwo Fatimskie

Zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je od Eucharystii o godz. 18.00 w kościele św. Jana Chrzciciela a następnie w procesji niosąc figurę Matki Bożej Fatimskiej i odmawiając modlitwę różańcową przejdziemy do naszej sąsiedniej parafii WNMP.

« 1 2 3 4 5 »