Informacje

8.04.2018 - 15.04.2018

Niedziela

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA
MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO 

08.04.2018r.

07.00 -

Z okazji urodzin - Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski,

z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie.

09.30 -

Suma – Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą

o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla małżonków

Ireny i Andrzeja Mróz z okazji 35 rocz. ich ślubu - int. od syna.

11.00 -

Za zm. córkę Grażynę, zm. męża Jana Urban oraz zm. z rodziny

Urban, Bąk, Niesłony i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00 -

Koronka do Miłosierdzia Bożego - w par. WNMP .

18.00 -

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże

błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i dary Ducha świętego dla syna Pawła Urban z okazji 18 urodzin i błogosławieństwo Boże dla syna Damiana z okazji urodzin. 

 

Poniedziałek

 

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

09.04.2018r.

07.00 -

I intencja - Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą

o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla małżonków

Bożeny i Henryka Strzyżewskich z okazji 35 rocz. ich ślubu.

II intencja - Do Bożej Op. z podz. jako odebrane łaski,

z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Krystyny Siwiec z okazji

urodzin.

18.00 -

I intencja - Za zm. Bogusława i Jacka Wolany - int. od sąsiadów

z ul. Chrobrego 33, 33a, 33b i 33c.

II intencja - Za zm. Małgorzatę Gajek zd. Jarzębska ( X IX).

  

Wtorek

 

 

10.04.2018r.

07.00 -

Za zm. Małgorzatę Gajek zd. Jarzębska ( XX ).

18.00 -

I intencja - Za zm. męża i ojca Bogdana Rejss, zm. rodziców

Wandę i Michała Kmiecik, zm. z rodziny Soleckich

i Nowakowskich oraz zm. Ludwikę, Antoninę Józefa,

zm. Teresą Solecką i zm. Tomasza Giebel.

II intencja - Za zm. Antoninę i Zbigniewa, zm. Irenę i Jerzego,

zm. Monikę, Wandę i Helenę, zm. Marka, Henryka i Andrzeja

oraz zm. sąsiadów i znajomych.

 

Środa

 

 

11.04.2018r.

07.00 -

Za zm. Małgorzatę Gajek zd. Jarzębska ( XXI ).

18.00 -

I intencja - Za zm. teściów Irenę i Edwarda Przybylskich

oraz zm. męża Jacka.

II intencja - Za zm. córkę Barbarę Jagodzińską w 6 rocz. śmierci,

zm. babcię Zofię i zm. dziadka Wiesława Nitek.

 

Czwartek

 

 

12.04.2018r.

07.00 -

Za zm. ojca Zenona Strzyżewskiego w dniu rocz. imienin -

od syna z żoną, wnukami i prawnukami.

18.00 -

I intencja - Za zm. Edwarda Głodowskiego w 10 rocz. śmierci

i zm. jego żonę Marię.

II intencja - Za zm. Małgorzatę Gajek zd. Jarzębska ( XXII ).

 

Piątek

 

 

13.04.2018r.

07.00 -

Za zm. Małgorzatę Gajek zd. Jarzębska ( XXIII ).

15.45 -

Spowiedź św. dla dzieci.

16.15 -

Msza św. dla dzieci - Za zm. Bogusława i Jacka Wolany.

18.00 -

Za zm. rodziców Helenę i Stanisława Sobczyk.

 

Sobota

 

 

14.04.2018r.

07.00 -

I intencja - Za zm. Małgorzatę Gajek zd. Jarzębska ( XXIV ).

II intencja - Za zm. Dariusza Marzec.

17.00 -

W intencji wszystkich Czł. Klubu Abstynentów " NOWE ŻYCIE"

w 24 rocz. powstania klubu oraz  o błog. i dary trzeźwości.

18.00 -

I intencja - Za zm. tatę i dziadka Egona Krupa w 2 rocz. śmierci,

zm. jego żonę Anneliese i zm. z rodziny Krupa i Kachel.

II intencja - Za zm. brata Rafała Dąbek w 1 rocz. śmierci i zm. z rodziny.

 

 

Niedziela

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 

15.04.2018r.

07.00 -

Za zm. żonę i mamę Halinę Szustak w 1 rocz. śmierci.

09.30 -

Suma – W podziękowaniu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, radość życia i opiekę Anioła Stróża przez pierwszy rok życia dla Mileny Kamińskiej - Nowak.

11.00 -

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Bożeny Rutkowskiej z okazji 50 urodzin.

17.15 -

Nieszpory.

18.00 -

Za zm. męża, ojca i dziadka Wenoncjusza  Burgiel w 6 rocz. śmierci.

 

 

1.

Dzisiaj 08 kwietnia - II Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego

·         godz. 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego w kościele WNMP

·         przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Diecezji

 

2.

Próba dzieci I Komunijnych w kościele

·         wtorek 16.30 - dzieci, które idą do komunii św. 03 maja

·         czwartek 16.30 - dzieci, które idą do komunii św. 06 maja

 

3.

Spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych, w środę o godz. 18.00 w salce na plebani.

 

4.

W sobotę o godz. 10.30, w salce na plebani odbiór i przymiarka strojów komunijnych.

 

5.

W piątek

·         godz. 15.45 - spowiedź św. dla dzieci

·         godz. 16.15 - Msza św. dla dzieci

·         godz. 19.00 - spotkanie modlitewne w salce na plebani

6.

W niedziele 15 kwietnia - III Niedziela Wielkanocna

·         kolekta na  potrzeby

·         godz. 17.15 - Nieszpory

 

Parafia i Fundacja Twój Everest zaprasza dzieci na kolonie letnie do Zwardonia od 12 - 19 lipca.

Zapisy w sekretariacie w Szkoły Podstawowej nr 20, przy ul. Kasprowicza. Cena 350 zł.